Nabízíme opravdový požitek pro všechny vaše smysly.

Regenerační centrum slouží každému, kdo by se rád postaral o svou tělesnou i duševní stránku.

Nabízíme vám jedinečný zážitek ve formě vysoce kvalitních masáží, při kterých pracujeme s čistě přírodními masážními oleji. Každá masáž je pro nás spojením péče a relaxace. Naším cílem je vám poskytnout takovou masáž, při které vaše tělo a mysl dosáhnou optimální rovnováhy.

Užijte si den jen pro sebe a nechte se hýčkat během celé hodiny různými procedurami, které jsme si pro vás připravili. Každá chvíle strávená v našem centru je nejen o regeneraci, ale také o efektivní péči o vaše tělo a mysl.

Těšíme se na setkání s vámi a na to, že vám poskytneme jedinečný a relaxační zážitek.


Čí ruce vás budou hýčkat?

Anna Šípová

Masérský kurz jsem absolvovala v roce 2012 a díky němu jsem se mohla od roku 2013 školit v dalších masážích v ajurvédském institutu a Lázních Tarani v Kroměříži, abychom s 3 kolegyněmi následně na 10 let otevřely centrum Ajurvéda-MB. Budování centra nebylo ale jen díky nadšení z ajurvédy a masáží, ale také díky tématu detoxikace a hledání cesty ke zdraví. A to už byl jen krůček k zakoupení a následnému provozování přístroje Hydromat pro výplach tlustého střeva. Později jsem se ještě proškolila v epilaci cukrovou pastou a relaxační masáže plosky nohy. Zároveň pracuji jako zdravotní sestra v ONP v Mnichově Hradišti, práce se starými lidmi byla mým přáním od základní školy. Ajurvéda, masáže, colonhydroterapie a nakonec i epilace je pro mě v dospělosti nalezeným koníčkem, baví mě práce s lidmi a naplňuje mě pocit, že jsem užitečná a moje zaměstnání má smysl.