Něco málo o nás

Regenerační centrum slouží každému, kdo by se rád postaral o svou tělesnou i duševní stránku.

Nabízíme vám jedinečný zážitek ve formě vysoce kvalitních masáží, při kterých pracujeme s čistě přírodními masážními oleji. Každá masáž je pro nás spojením péče a relaxace. Naším cílem je vám poskytnout takovou masáž, při které vaše tělo a mysl dosáhnou optimální rovnováhy.

Užijte si den jen pro sebe a nechte se hýčkat během celé hodiny různými procedurami, které jsme si pro vás připravili. Každá chvíle strávená v našem centru je nejen o regeneraci, ale také o efektivní péči o vaše tělo a mysl.

Těšíme se na setkání s vámi a na to, že vám poskytneme jedinečný a relaxační zážitek.

Čí ruce vás budou hýčkat

Petr 

Zkušenéhý terapeut, který vám mimo základních a klasických masáží může poskytnout zážitek z orientálních masáží v podobě indických a ájurvédských technik. Můžete zažít i velmi harmonizující Access Bars ošetření nebo Access Facelift s omlazujícím účinkem.

A co o sobě říká Petr

Masérský kurz sportovní a regenerační masáže jsem absolvoval v roce 1997 v masérské škole Refit Praha. Je to dávno, a proto vím, že o létech to dávno není.
Intenzivně se masážím věnuji od roku 2016. Od té doby jsem absolvoval několik dalších kurzů, které mě motivovaly do studia tříleté Školy ájurvédské medicíny v Novém Městě nad Metují.
Nedovolil jsem věku, co můžu a nemůžu dělat. Nevěřím ve věk, věřím v energii. Žiju tady a teď, v přítomném okamžiku. Vždy jsem měl rád jistoty, dnes si však s každou další provedenou masáží užívám změny, harmonii a rovnováhu uvnitř i vně sebe. S klidem pak přichází vědomí správnosti, kdy se vše vyjasní.
Mnohokrát jsou lidé uvězněni v minulosti, různých traumatech a to jim nedovolí žít svůj život naplno. Oni to doslova žijí. Žijí i spíše životy ostatních a sebe moc nevnímají.
Buďte v dovolení nejen sami se sebou, ale i s ostatními. Dopřejte si svoji blahodárnou masáž pro vaši mysl, tělo i duši. Najděte sami svůj vnitřní klid a příjemně si nastavte pocit klidu a radosti ze života.