MASÁŽE & REGENERACE

ZÁKLADNÍ REGENERAČNÍ MASÁŽ

S pečlivým použitím osvědčených masážních technik a přírodních olejů poskytujeme jedinečný zážitek, který napomáhá uvolnit napětí, stimulovat cirkulaci a obnovit energii. Zážitek plný harmonie pro vaše tělo a mysl

Základní regenerační masáž, také nazývaná klasická masáž, je klíčem k obnovení vitality a uvolnění těla. Je vhodná pro obnovu organismu po fyzické zátěži, pomáhá uvolnit napětí a eliminovat bolest ve ztuhlých svalových oblastech, odstraňuje únavu a přináší celkový pocit pohody.

Nabízíme možnost výběru mezi celotělovou masáží a masáží vybraných partií.

30 min. / 400 Kč
45 min. / 490 Kč
90–120 min. / 990 Kč

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

Indická masáž hlavy kombinuje jemné tlaky a krouživé pohyby, které napomáhají uvolnit napětí, zlepšit cirkulaci a povzbudit energetický tok. Zahrnuje masáž hlavy, šíje, ramen a obličeje. Provádí se na sucho bez oleje. Tato technika přináší řadu příznivých účinků, včetně zklidňujícího a relaxačního efektu. Tato terapie dokáže efektivně odstranit migrény a účinně bojovat proti stresu, nespavosti a únavě. Zároveň pomáhá eliminovat hukot v uších a podporuje růst vlasů. Je také známá svým pozitivním vlivem v boji proti bolestem hlavy, napětí a podráždění.

45 min. / 520 Kč

LOMI-LOMI

Lomi-Lomi je tradiční havajská masážní technika, která v sobě spojuje umění doteku, harmonizaci těla a ducha. Tato terapie využívá plynulé, rytmické pohyby dlaní, loktů a předloktí s cílem dosáhnout hluboké relaxace a uvolnit svaly. Tato masáž podporuje energetickou rovnováhu těla a mysli, navazuje celkový pocit pohody. Jedná se o celotělovou masáž teplým kokosovým olejem.

60 min. / 700 Kč – zkrácená procedura
100 min. / 1 000 Kč – standardní procedura

REFLEXNÍ MASÁŽ

Reflexní masáž je účinná terapie zaměřená na uvolnění ztuhlého svalstva zad prostřednictvím působení na nervová zakončení v kůži, podkoží a svalové tkáně. Tato metoda je prováděna bez použití masážního oleje, čímž se posiluje přímý vliv doteku na tělo. Reflexní masáž přináší nejen fyzickou úlevu, ale podporuje celkový stav organismu. Při této terapii se odbourává napětí prostřednictvím reflexních bodů.

30 min. / 400 Kč

ÁJURVÉDSKÁ MASÁŽ

Ájurvédská masáž vychází z principů starověké indické medicíny. Jedná se o celotělovou masáž rozlišující tělesnou přirozenost a účel masáže, která kladně působí na psychický stav a je prevencí před mnoha civilizačními chorobami. Cílem ajurvédské masáže je vyplavení toxinů z těla, udržení síly a energie, regenerace a pročištění. Tato technika podporuje krevní oběh za použití marma tlakových bodů, jejichž síla se využívá třeba například také při akupunktuře nebo akupresuře.

90 min. / 1 400 Kč

M5C – MASÁŽ PĚTI KONTINENTŮ

Masáž Pěti Kontinentů je unikátní kombinací několika masérských technik z celého světa revitalizující naše tělo a život. Tato technika v sobě spojuje prvky z různých kultur a tradic, čímž probouzí vnitřní životní energii jednotlivce. Během této terapie postupně odbouráváte energetické bloky, otevíráte se novým možnostem a radostem života. Tato masáž je o fyzickém uvolnění a celkovém odbourání napětí.

90 min. / 1 900 Kč

ACCESS BARS

Access Bars je inovativní masážní technika, která se vyznačuje lehkým dotykem na 32 bodech na hlavě. Tato terapie je prováděna bez použití masážního oleje a zaměřuje se na stimulaci pozitivních změn v mozku. Při jemném dotyku dochází k uvolňování energie a harmonizaci těla a mysli. Tato metoda přináší fyzickou relaxaci, má pozitivní vliv na stres, nespavost, migrény a emocionální nepohodu. Tato technika podporuje přirozený tok energie. Při této masáži prožíváte hluboký odpočinek a podporujete celkový energetický balanc těla.

60 min. / 900 Kč

ACCESS FACELIFT

Access Facelift je inovativní metoda, která podporuje omlazení těla. Tato terapie přispívá k revitalizaci pleti a celkovému vzhledu. Access Facelift využívá jemný dotyk spolu s energetickými frekvencemi k podpoře regenerace buněk a k uvolnění napětí ve svalech obličejové oblasti. Tím dochází k prokrvení pleti a k stimulaci přirozených procesů obnovy. Tato metoda nepoužívá žádné oleje a je nejen o vnějším omlazení, ale také o podpoře celkové energetické rovnováhy těla.

60 min. / 900 Kč

ANDULAČNÍ TERAPIE

Andulace je léčebná metoda fungující na biofyzikálním principu. Je účinná především při nejrůznějších obtížích. Byla vyvinuta před cca dvaceti lety ve Švýcarsku. Jejím cílem je rozkmitat všechny tělesné tekutiny a iniciovat tím v organismu samoléčebný proces. Andulace se těší stále větší oblibě. Souvisí to s nárůstem výskytu moderních "civilizačních chorob" a chronických onemocnění, jarko jsou například bolesti zad. Účinnost andulační terapie již byla mnohokrát vědecky prokázána a možností jejího využití neustále přibývá. Jde o relaxační terapii, kdy pohodlně ležíte oblečení na speciálním lehátku. Do těla jsou přiváděny účinné příjemné vlny – frekvence a infračervené světlo prohřívá stimulované partie, čímž přispívá k uvolnění tkání a cíleně podporují ozdravný proces.

20 min. / 150 Kč
40 min. / 220 Kč

MADEROTERAPIE

Maderoterapie je inovativní metoda dynamické masáže využívající dřevěné prvky a vysoce kvalitní přírodní oleje. Tato terapie přináší celou řadu výhod pro tělo i mysl. Kombinuje relaxaci s efektivními výsledky pro celkové zlepšení tělesného stavu. 

Dřevěné prvky se používají k intenzivnímu masírování, což má za následek:

  • uvolnění těla a mysli, poskytující příjemný pocit relaxace
  • stimulaci lymfatického systému, podporující odvodnění a detoxikaci těla
  • odstranění toxinů z těla, což přispívá k celkovému zlepšení zdraví
  • urychlení metabolismu ke zlepšení energetického stavu
  • odbourání celulitidy a celkové spalování tuků
  • redukce celkového objemu, pasu a snížení objemu břicha
  • eliminaci tukových usazenin nahromaděných na bocích
  • napnutí stehen a nohou