MASÁŽE & REGENERACE

ZÁKLADNÍ REGENERAČNÍ MASÁŽ
Základní regenerační neboli klasická masáž je vhodná k regeneraci organismu po zátěži, uvolnění napětí a bolesti ve ztuhlých svalových partiích, odstranění únavy a navození celkového pocitu pohody.

Můžete si vybrat z více variant: masáž celotělová nebo masáž částečná, tj. masáž vybraných partií.

30 min. / 400 Kč
45 min. / 490 Kč
90–120 min. / 990 Kč

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY
Masáž hlavy, šíje, ramen a obličeje je zaměřena na uvolnění napětí a stresu. Provádí se na sucho bez oleje. Navozuje pocit klidu a duševní pohody.

45 min. / 520 Kč

LOMI-LOMI
Celotělová masáž teplým kokosovým olejem pomocí předloktí, jejíž průběh pulzuje v pravidelném uklidňujícím rytmu, který evokuje šumění oceánu.

60 min. / 700 Kč – zkrácená procedura
100 min. / 1 000 Kč – standardní procedura

REFLEXNÍ MASÁŽ
Masáž uvolňující ztuhlé svalstvo zad. Působí přes nervová zakončení na kůži, podkoží a svaly. Provádí se bez masážního oleje.

30 min. / 400 Kč

ÁJURVÉDSKÁ MASÁŽ
Celotělová masáž, která rozlišuje tělesnou přirozenost a účel masáže, která kladně působí na psychický stav a je prevencí před mnoha civilizačními chorobami.

90 min. / 1 400 Kč

M5C – MASÁŽ PĚTI KONTINENTŮ
Kombinace masáží revitalizující naše tělo i život. Mezinárodní technika, která probouzí vnitřní životní energii. Postupně se zbavujete bloků a otevíráte se životu.

90 min. / 1 900 Kč

ACCESS BARS
Masážní technika bez použití masážního oleje. Lehkým dotykem 32 bodů na hlavě dochází ke stimulaci pozitivních změn v mozku. Působí na stres, nespavost, migrény, myšlení a emoce.

60 min. / 900 Kč

ACCESS FACELIFT
Během této metody bez použití masážního oleje, která pomáhá vést tělo k omlazení, dochází ke spouštění několika příznivých a ozdravných procesů.

60 min. / 900 Kč

ANDULAČNÍ TERAPIE
Andulace je léčebná metoda fungující na biofyzikálním principu. Je účinná především při nejrůznějších obtížích. Byla vyvinuta před cca dvaceti lety ve Švýcarsku. Jejím cílem je rozkmitat všechny tělesné tekutiny a iniciovat tím v organismu samoléčebný proces. Andulace se těší stále větší oblibě. Souvisí to s nárůstem výskytu moderních „civilizačních chorob“ a chronických onemocnění, jako jsou například bolesti zad. Účinnost andulační terapie již byla mnohokrát vědecky prokázána a možností jejího využití neustále přibývá. Jde o relaxační terapii, kdy pohodlně ležíte oblečení na speciálním lehátku. Do těla jsou přiváděny účinné příjemné vlny – frekvence a infračervené světlo prohřívá stimulované partie, čímž přispívá k uvolnění tkání a cíleně podporují ozdravný proces.

20 min. / 150 Kč
40 min. / 220 Kč